Analityk/Programista VBA/C#, nr ref. 248/2018
Miejsce Pracy: Warszawa , Mazowieckie

5 500 – 8 000 zł netto na umowę o pracę lub odpowiednio więcej na B2B.

Forma współpracy do wyboru przez pracownika.

Firma z Warszawy, które zajmuje się automatyzacją prac związanych z systemem utrzymania ruchu oraz wdrażaniem oprogramowania w przedsiębiorstwach poszukuje kandydata na stanowisko Analityka/Programisty VBA/C#.

Firma na rynku działa od 2001 roku i systematycznie z roku na rok się rozwija.

Biuro znajduje się w dzielnicy Targówek.

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość VBA/C#/MS Access,
  • Znajomość MS SQL Server,
  • Dobra znajomość projektów TSQL,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Obowiązki:
  • Opieka i rozwój złożonych aplikacji MS Access/VBA/C#,
  • Analiza, projektowanie, implementacja oraz testowanie,
  • Samodzielne zarządzanie projektami.
Mile Widziane:
  • Doświadczenie w DevExpress, WinForms.
Oferujemy:
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny,
  • Bezpłatny parking,
  • Elastyczny czas pracy do wyboru przez pracownika w widełkach 7:00 – 10:00 do 15:00 – 18:00,
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej(do uzgodnienia),
  • Dużą samodzielność,
  • Pracę z doświadczonym zespołem i w doskonałej atmosferze.

Osoba prowadząca projekt:
Honorata Braczyńska
h.braczynska@new-invest.pl
Tel: +48 726 400 726